G125-2242096F5
Číslo produktu DigiKey
952-G125-2242096F5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-2242096F5
Popis
CONN RCPT HSG 20POS 1.25MM
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Zelená 0,049" (1,25mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
G125-2242096F5 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Rozteč řad
0,049" (1,25mm)
Mfr
Způsob montáže
Montáž na panel
Řada
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Balení
Sáček
Způsob upevnění
Pojistná podložka šroubu
Stav součásti
Aktivní
Barva
Zelená
Typ konektoru
Vlastnosti
Zajišťovací příruba, Montážní příruba, Polarizační klíč, Závitové vložky
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Materiál izolace
Polyamid (PA4T), Nylon 4T, Vyplněný sklem, Bez halogenů
Počet pozic
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Rozteč
0,049" (1,25mm)