T2133BGR-20C0001U2U1930
Číslo produktu DigiKey
3147-T2133BGR-20C0001U2U1930TR-ND - Páska a cívka (TR)
3147-T2133BGR-20C0001U2U1930CT-ND - Řezaná páska (CT)
3147-T2133BGR-20C0001U2U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T2133BGR-20C0001U2U1930
Popis
LED RGB CLEAR 4SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená, Zelená, Modrá (RGB) 520nm červená, 525nm zelená, 465nm modrá LED indikátory - diskrétní součásti 2V červená, 3,2V zelená, 3,2V modrá 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Rozměry čočky
1,67mm prům.
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2V červená, 3,2V zelená, 3,2V modrá
Řada
Testovací proud
20mA červená, 20mA zelená, 20mA modrá
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Sledovací úhel
120°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Barva
Dominantní vlnová délka
Konfigurace
Společná anoda
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Průsvitnost čočky
Průhledný
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
2,10mm D x 2,10mm Š
Provedení čočky
Kulatý s plochou horní částí
Výška (max)
1,10mm