GBEC207-4005B001C1AF
Číslo produktu DigiKey
4217-GBEC207-4005B001C1AFTR-ND - Páska a cívka (TR)
4217-GBEC207-4005B001C1AFCT-ND - Řezaná páska (CT)
4217-GBEC207-4005B001C1AFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GBEC207-4005B001C1AF
Popis
PITCH 1.27MM MALE SMC Q TYPE SMT
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch 80 position 0,050" (1,27mm)
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,157" (4,00mm)
Řada
Výška izolace
0,325" (8,25mm)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
1,00µin (0,025µm)
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet pozic
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Počet řad
2
Vlastnosti
Vedení desky, Osazovací provedení, Přidržovací zařízení pro pájení
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovitý proud (A)
1,7A na kontakt