51P22-01-1-16N
51P22-01-1-16N
51P22-01-1-16N
Číslo produktu DigiKey
GH7687-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
51P22-01-1-16N
Popis
SWITCH ROTARY 16POS 150MA 115V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otočný přepínač 16 Poloha SP16T 150mA (AC), 200mA (DC) 115 VAC Montáž na panel, Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
51P22-01-1-16N Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (A)
150mA (AC), 200mA (DC)
Výrobce
Grayhill Inc.
Střídavé jmenovité napětí
115 V
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
28 V
Balení
Hromadné balení
Typ aktuátoru
Zploštělý (3,17mm prům.)
Stav součásti
Aktivní
Délka aktuátoru
9,53mm
Počet pozic
16
Pracovní úhel
22,5°
Indexové zarážky
Spojitý
Povrch kontaktu
Zlatá
Počet pater
1
Způsob montáže
Montáž na panel, Průchozí otvor
Počet pólů na patro
1
Provedení koncovky
PC vývod
Konfigurace kontaktů
SP16T
Hloubka za panelem
13,64mm