GT023N10T
Číslo produktu DigiKey
3141-GT023N10T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GT023N10T
Popis
N100V, 140A,RD<2.7M@10V,VTH2.7V~
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 140A (Tc) 500W (Tc) Průchozí otvor TO-220
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,3V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
90 nC @ 10 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
8086 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
500W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
2,7mOhm při 20A, 10V