G040P04M
Číslo produktu DigiKey
3141-G040P04MTR-ND - Páska a cívka (TR)
3141-G040P04MCT-ND - Řezaná páska (CT)
3141-G040P04MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G040P04M
Popis
MOSFET P-CH 40V 222A TO-263
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 40 V 180A (Tc) 178W (Tc) Montáž na povrch TO-263
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,5mOhm při -15A,- 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
206 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
14983 pF @ 20 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
178W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V