WR9QZ900LCP-N(R6B)
WR9QZ900LCP-N(R6B)
WR9QZ900LCP-N(R6B)
Číslo produktu DigiKey
1939-1863-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WR9QZ900LCP-N(R6B)
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 20V 18W
Podrobný popis
20V 18 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Vícenožový (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
WR9QZ900LCP-N(R6B) Modely
Aplikace
ITE (komerční)
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Délka kabelu
72" (1,83m)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
2,91" D x 1,71" Š x 1,34" V (74,0mm x 43,5mm x 34,0mm)
Napětí - výstup
20V
Schvalovací agentura
BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, VCCI
Proud - výstup (max)
900mA
Standardní číslo
60950-1; 62368-1
Výkon (W)
18 W
Základní číslo produktu
Příkon naprázdno
75mW (max.)