TR9KE1500MLX-N(R6B)
Číslo produktu DigiKey
1939-TR9KE1500MLX-N(R6B)-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TR9KE1500MLX-N(R6B)
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Podrobný popis
12V 18 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
TR9KE1500MLX-N(R6B) Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Výstupní konektor
Obdélníkový, 3 pozice
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Vstupní konektor
IEC 320-C8
Velikost / rozměry
3,17" D x 1,97" Š x 1,22" V (80,5mm x 50,0mm x 31,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE, cULus, EAC, LPS, PSE, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Napětí - výstup
12V
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
1,5A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
18 W