TR9CZ4730L9PCIMR6LPS
Číslo produktu DigiKey
1939-1957-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TR9CZ4730L9PCIMR6LPS
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
19V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TR9CZ4730L9PCIMR6LPS Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Výrobce
GlobTek, Inc.
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční), Zdravotnictví
Balení
Hromadné balení
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 50°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 9,5mm
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
5,88" D x 2,47" Š x 1,34" V (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm)
Napětí - výstup
19V
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Proud - výstup (max)
4,73A
Standardní číslo
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Výkon (W)
90 W