TR9CJ4340LCP-N-RVB(R
Číslo produktu DigiKey
1939-TR9CJ4340LCP-N-RVB(R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TR9CJ4340LCP-N-RVB(R
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 13.8V 60W
Podrobný popis
13,8V 60 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
TR9CJ4340LCP-N-RVB(R Modely
Kategorie
Výkon (W)
60 W
Aplikace
ITE (komerční)
Účinnost
Úroveň V
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
60,2" (1,50m)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cULus, EAC, IRAM, NrCAN, PSE, UKCA, Ukraine, VCCI, WEEE, RCM
Napětí - výstup
13,8V
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
4,34A