TR9CA6000LR8-Y(R)
Číslo produktu DigiKey
1939-TR9CA6000LR8-Y(R)-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TR9CA6000LR8-Y(R)
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 30W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5V 30 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Polarizace
Kladný střed
Výrobce
GlobTek, Inc.
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Účinnost
75%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka R/A, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
8" (0,20m)
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
4,65" D x 2,36" Š x 1,30" V (118,0mm x 60,0mm x 33,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, cUL, FCC, TUV, UL, VCCI
Napětí - výstup
5V
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
6A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
30 W