GT-96180-1818-T2-PP
Číslo produktu DigiKey
1939-1033-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GT-96180-1818-T2-PP
Popis
POE INJECTOR 18V 18W DESKTOP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
18V Power over Ethernet (PoE) 1 Port Pasivní vstřikovací tryska 10/100/1000Mbps Datová rychlost
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GT-96180-1818-T2-PP Modely
Kategorie
Datová rychlost
10/100/1000Mbps
Výrobce
GlobTek, Inc.
Vlastnosti
OCP, OVP, SCP
Řada
Provozní teplota
-10°C ~ 40°C
Balení
Hromadné balení
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Plocha
Typ
Pasivní vstřikovací tryska
Velikost / rozměry
4,21" D x 2,17" Š x 1,41" V (107,0mm x 55,0mm x 35,7mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, EAC, ETL, PSE, RCM, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI
Počet portů
1
Standardní číslo
60335-1; 60950-1; 62368-1
Napětí - výstup
18V
Vstupní konektor
IEC 320-C8
Proud - výstup
1 A
Výstupní konektor
RJ45 (datový, napájecí)
Výkon (W) - na port
18W