CR20LW11852M0TT(R)
CR20LW11852M0TT(R)
CR20LW11852M0TT(R)
Číslo produktu DigiKey
1939-1869-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CR20LW11852M0TT(R)
Popis
CBL ASSY 2.0MM PLUG-CBL RND 6.6'
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Sestava kabelů 2,0mm vnitř. prům., 5,5mm vněj. prům. Zástrčka, pravý úhel, závitová pojistka, na přívodní kabely Kulatý 6,6' (2,00m)
Kategorie
Provedení
Zástrčka, pravý úhel, závitová pojistka, na přívodní kabely
Výrobce
GlobTek, Inc.
Délka
6,6' (2,00m)
Balení
Hromadné balení
Typ kabelu
Kulatý
Stav součásti
Aktivní
Stínění
Stíněný
Typ konektoru
2,0mm vnitř. prům., 5,5mm vněj. prům.