6303742M5703(R)
Číslo produktu DigiKey
1939-6303742M5703(R)-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
6303742M5703(R)
Popis
THAILAND 6A PLUG, 2 PRONGS, TIS
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8,20' (2,50m) Napájecí kabel Černá TIS 166-2549 až IEC 320-C8 VKF
Kategorie
Typ kabelu
VKF
Výrobce
GlobTek, Inc.
Velikost vodiče
18AWG
Balení
Hromadné balení
Stínění
Nestíněný
Stav součásti
Aktivní
Délka
8,20' (2,50m)
Provedení
Samčí piny (nože) na samičí zásuvky (sloty)
Barva
Černá
1. konektor
TIS 166-2549
Jmenovité napětí
250V
2. konektor
IEC 320-C8
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Počet vodičů
2
Provozní teplota
70°C