FFC3B07-30-T
Číslo produktu DigiKey
2073-FFC3B07-30-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
2073-FFC3B07-30-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
2073-FFC3B07-30-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FFC3B07-30-T
Popis
CONN FFC FPC BOTTOM 30POS 1MM RA
Podrobný popis
30 Poloha FFC, FPC Konektor Kontakty, Spodní část 0,039" (1,00mm) Montáž na povrch, Pravý úhel
Modely EDA/CAD
FFC3B07-30-T Modely
Kategorie
Způsob zakončení kabelu
Zkosený
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Řada
Povrch kontaktu
Cín
Materiál tělesa
Termoplastový
Materiál aktuátoru
Termoplastový
Vlastnosti
Přidržovací zařízení pro pájení
Způsob montáže
Montáž na povrch, Pravý úhel
Jmenovité napětí
50V
Typ konektoru/kontaktu
Kontakty, Spodní část
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Počet pozic
30
Rozteč
0,039" (1,00mm)
Jmenovitý proud (A)
0,4A
Tloušťka FFC, FCB
0,30mm
Výška nad deskou
0,098" (2,50mm)