FFC2B28-40-G
Číslo produktu DigiKey
2073-FFC2B28-40-GTR-ND - Páska a cívka (TR)
2073-FFC2B28-40-GCT-ND - Řezaná páska (CT)
2073-FFC2B28-40-GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FFC2B28-40-G
Popis
CONN FFC FPC 40POS 0.5MM R/A
Podrobný popis
40 Poloha FFC, FPC Konektor Kontakty, Horní a spodní část 0,020" (0,50mm) Montáž na povrch, Pravý úhel
Modely EDA/CAD
FFC2B28-40-G Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Materiál tělesa
Termoplastový
Materiál aktuátoru
Termoplastový
Vlastnosti
Přidržovací zařízení pro pájení
Jmenovité napětí
30V
Způsob montáže
Montáž na povrch, Pravý úhel
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Typ konektoru/kontaktu
Kontakty, Horní a spodní část
Počet pozic
40
Jmenovitý proud (A)
0,2A
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Tloušťka FFC, FCB
0,30mm
Výška nad deskou
0,039" (1,00mm)