FFC2A32-24-T
Číslo produktu DigiKey
2073-FFC2A32-24-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
2073-FFC2A32-24-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
2073-FFC2A32-24-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FFC2A32-24-T
Popis
CONN FFC VERT 24POS 0.5MM SMD
Podrobný popis
24 Poloha FFC, FPC Konektor Kontakty, Vertikální - 1 stranný 0,020" (0,50mm) Montáž na povrch
Modely EDA/CAD
FFC2A32-24-T Modely
Kategorie
Způsob zakončení kabelu
Zkosený
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Řada
Povrch kontaktu
Cín
Materiál tělesa
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Materiál aktuátoru
Vlastnosti
Přidržovací zařízení pro pájení, Nulová síla pro vložení (ZIF)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jmenovité napětí
30V
Typ konektoru/kontaktu
Kontakty, Vertikální - 1 stranný
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Počet pozic
24
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
0,2A
Tloušťka FFC, FCB
0,30mm
Výška nad deskou
0,167" (4,25mm)