FFC2A32-12-T
Číslo produktu DigiKey
2073-FFC2A32-12-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
2073-FFC2A32-12-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
2073-FFC2A32-12-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FFC2A32-12-T
Popis
CONN FFC VERT 12POS 0.5MM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 Poloha FFC, FPC Konektor Kontakty, Vertikální - 1 stranný 0,020" (0,50mm) Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FFC2A32-12-T Modely
Kategorie
Způsob zakončení kabelu
Zkosený
Výrobce
GCT
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Řada
Povrch kontaktu
Cín
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Materiál tělesa
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Stav součásti
Aktivní
Materiál aktuátoru
Typ plochého konektoru
FFC, FPC
Vlastnosti
Přidržovací zařízení pro pájení, Nulová síla pro vložení (ZIF)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jmenovité napětí
30V
Typ konektoru/kontaktu
Kontakty, Vertikální - 1 stranný
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Počet pozic
12
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
0,2A
Koncovka
Pájecí materiály
Barva tělesa
Přírodní
Tloušťka FFC, FCB
0,30mm
Barva aktuátoru
Černá
Výška nad deskou
0,167" (4,25mm)