10-26-A-0254-C-4-08-4-T-HF je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
GCT
Skladem : 483
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Molex
Skladem : 0
Katalogový list
Molex
Skladem : 0
Skladem : 904
Nový produkt
26 Poloha FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 10,0" (254,0mm)
10-26-A-0254-C-4-08-4-T-HF
Číslo produktu DigiKey
2073-10-26-A-0254-C-4-08-4-T-HF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
10-26-A-0254-C-4-08-4-T-HF
Popis
1MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 26 CO
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Počet vodičů
26
Výrobce
GCT
Rozteč
0,039" (1,00mm)
Řada
Délka
10,0" (254,0mm)
Balení
Sáček
Délka - obnažené konce
0,157" (4,00mm)