05-16-A-0152-A-4-06-4-G
Číslo produktu DigiKey
2073-05-16-A-0152-A-4-06-4-G-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
05-16-A-0152-A-4-06-4-G
Popis
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 16
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 Poloha FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,984" (152,00mm)
Kategorie
Počet vodičů
16
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Řada
Délka
5,984" (152,00mm)
Délka - obnažené konce
0,157" (4,00mm)