05-10-D-0127-A-4-06-4-T-HF je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
GCT
Skladem : 400
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
GCT
Skladem : 0
Katalogový list
Molex
Skladem : 258
Molex
Skladem : 0
Skladem : 341
Samtec Inc.
Nový produkt
10 Poloha FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
05-10-D-0127-A-4-06-4-T-HF
Číslo produktu DigiKey
2073-05-10-D-0127-A-4-06-4-T-HF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
05-10-D-0127-A-4-06-4-T-HF
Popis
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 10
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Počet vodičů
10
Výrobce
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Řada
Délka
5,000" (127,00mm)
Délka - obnažené konce
0,157" (4,00mm)