HP75-72PS
Číslo produktu DigiKey
1997-HP75-72PS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HP75-72PS
Popis
72" FAN CORD W ON/OFF THUMB WHEE
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Napájecí kabel ventilátoru Koncová zásuvka ventilátoru 45° 72,0" (1,83m) Zástrčka NEMA 1-15
Kategorie
Počet vodičů
2
Výrobce
Gardtec Incorporated
Typ kabelu
SPT-1
Balení
Hromadné balení
Značení schvalovací agentury
cURus
Stav součásti
Aktivní
Jmenovité napětí
300 V
Provedení
Samičí zásuvka na samčí zástrčku
Provozní teplota
105°C
1. konektor
Koncová zásuvka ventilátoru 45°
Vlastnosti
Nastavovací kolečko
2. konektor
Zástrčka NEMA 1-15
Základní číslo produktu
Délka
72,0" (1,83m)