Obrázek pro UEZGUI-35CR-BA není k dispozici
UEZGUI-35CR-BA
Číslo produktu DigiKey
622-1099-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UEZGUI-35CR-BA
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný I2C, SPI, UART, USB 3,5" (88,90mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategorie
Sledovací plocha
70,08mm Š x 52,56mm V
Výrobce
Future Designs Inc.
Podsvětlení
LED
Řada
Počet obrazových bodů
320 x 240 (QVGA)
Balení
Hromadné balení
Rozhraní
I2C, SPI, UART, USB
Stav součásti
Aktivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Typ displeje
TFT - barevný
Barva pozadí
Černá
Dotyková obrazovka
Odporový
Rozteč bodů
0,22mm Š x 0,22mm V
Úhlopříčka obrazovky
3,5" (88,90mm)