UEZGUI-1788-43WQS-BA
Číslo produktu DigiKey
622-1041-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UEZGUI-1788-43WQS-BA
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný I2C, SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategorie
Dotyková obrazovka
Odporový
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)
Řada
Sledovací plocha
95,04mm Š x 54,00mm V