ELI156-IPHW
ELI Family Multi Touch Support
ELI156-IPHW
Číslo produktu DigiKey
622-ELI156-IPHW-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ELI156-IPHW
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 15.6"
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) HDMI, USB 15,6" (396,24mm) 1920 x 1080
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
15,6" (396,24mm)
Výrobce
Future Designs Inc.
Sledovací plocha
344,16mm Š x 193,59mm V