Obrázek pro ELI121-CNW není k dispozici
ELI121-CNW
Číslo produktu DigiKey
622-1091-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ELI121-CNW
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 12.1"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Nedotykový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný 12,1" (307,34mm) 1024 x 768 (XGA)
Kategorie
Dotyková obrazovka
Nedotykový
Výrobce
Future Designs Inc.
Úhlopříčka obrazovky
12,1" (307,34mm)