PM101-12A
Číslo produktu DigiKey
2967-PM101-12A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM101-12A
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 80 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Účinnost
90%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,29" V (101,6mm x 50,8mm x 32,8mm)
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV, UL
Napětí - výstup 1
12V
Standardní číslo
60601-1; 62368-1
Proud - výstup 1
6.67 A