FSP700-90MPB
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP700-90MPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP700-90MPB
Popis
AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 4X12V 700W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ATX AC/DC převodníky 8 Výstup 3,3V 5V 12V 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Proud - výstup 3
16 A
Mfr
Proud - výstup 4
16 A
Řada
Proud - výstup 5
16 A
Balení
Krabice
Proud - výstup 6
16 A
Typ
ATX
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Počet výstupů
8
Účinnost
85%
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Provozní teplota
0°C ~ 50°C (s poklesem výkonu)
Napětí - výstup 1
3,3V
Vlastnosti
PFC, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Napětí - výstup 2
5V
Napětí - výstup 3
12V
Velikost / rozměry
6,50" D x 5,91" Š x 3,39" V (165,0mm x 150,0mm x 86,0mm)
Napětí - výstup 4
12V
Schvalovací agentura
CE, cURus, FCC, TUV, VCCI
Napětí - výstup 5
12V
Standardní číslo
60601-1; 60950-1
Napětí - výstup 6
12V
Minimální požadované zatížení
Ano
Proud - výstup 1
24 A
Základní číslo produktu
Proud - výstup 2
24 A