FSP330-AAAN3
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP330-AAAN3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP330-AAAN3
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 330W
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24V 330 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
500mW (max.)
Výrobce
FSP Technology Inc.
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
7,87" D x 3,94" Š x 1,06" V (200,0mm x 100,0mm x 27,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Napětí - výstup
24V
Standardní číslo
60950-1; 62368-1
Proud - výstup (max)
13,75A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
330 W