FSP300-50UCB
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP300-50UCB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP300-50UCB
Popis
AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V -5V
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 5 Výstup 3,3V 5V 12V -12V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Proud - výstup 2
14 A
Mfr
Proud - výstup 3
25 A
Řada
Proud - výstup 4
300 mA
Balení
Krabice
Proud - výstup 5
100 mA
Výkon (W)
Typ
Uzavřený
Aplikace
ITE (komerční)
Počet výstupů
5
Účinnost
80%
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Provozní teplota
0°C ~ 50°C
Napětí - výstup 1
3,3V
Vlastnosti
Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Napětí - výstup 2
5V
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - výstup 3
12V
Velikost / rozměry
7,48" D x 3,94" Š x 1,59" V (190,0mm x 100,0mm x 40,5mm)
Napětí - výstup 4
-12V
Schvalovací agentura
CB, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Napětí - výstup 5
-5V
Standardní číslo
60950-1; 62368-1
Proud - výstup 1
12 A