FSP300-50AEB
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP300-50AEB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP300-50AEB
Popis
AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 2X12V 300W
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ATX AC/DC převodníky 4 Výstup 3,3V 5V 12V 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Proud - výstup 2
16 A
Mfr
Proud - výstup 3
25 A
Řada
Proud - výstup 4
0.3 A
Aplikace
ITE (komerční)
Typ
ATX
Účinnost
90%
Počet výstupů
4
Provozní teplota
0°C ~ 50°C
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Vlastnosti
Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Napětí - výstup 1
3,3V
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - výstup 2
5V
Velikost / rozměry
5.91" L x 5.52" W x 3.39" H (150.1mm x 140.2mm x 86.1mm)
Napětí - výstup 3
12V
Schvalovací agentura
CCC, CE, cURus, FCC, TUV
Napětí - výstup 4
12V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
19 A