FSP2000-20FM
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP2000-20FM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP2000-20FM
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 2000W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Přední strana AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Účinnost
80%
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 55°C
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
PMBus™, Universal Input
Typ
Přední strana
Způsob montáže
Montáž do racku
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
7,28" D x 2,89" Š x 1,53" V (184,9mm x 73,4mm x 38,9mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CCC, CE, cURus, TUV
Napětí - výstup 1
12V
Standardní číslo
60950-1; 62368-1
Proud - výstup 1
163.6 A