FSP200-P35-A54
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP200-P35-A54-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP200-P35-A54
Popis
AC/DC CONVERTER 54V 150W
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 54V 90 ~ 264VAC Vstup
Účinnost
91%
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Vlastnosti
PFC, Univerzální vstup
Způsob montáže
Montáž na šasi
Typ
Otevřená konstrukce
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,10" V (127,0mm x 76,2mm x 28,0mm)
Schvalovací agentura
CB, CE, cURus, CSA, FCC, UL, VCCI
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
54V
Minimální požadované zatížení
Ano
Proud - výstup 1
2.78 A