FSP200-P35-A12
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP200-P35-A12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP200-P35-A12
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Mfr
Izolační napětí
500 V
Řada
Účinnost
90%
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Vlastnosti
PFC, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,10" V (127,0mm x 76,2mm x 28,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE, cURus, CSA, FCC, UL, VCCI
Napětí - výstup 1
12V
Proud - výstup 1
12.5 A