FSP1200-20FM
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP1200-20FM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP1200-20FM
Popis
AC/DC CONVERTER 2X12V 2130W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Přední strana AC/DC převodníky 2 Výstup 12V 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Proud - výstup 2
97 A
Mfr
Výkon (W)
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
80%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 55°C
Typ
Přední strana
Vlastnosti
PMBus™, Universal Input
Počet výstupů
2
Způsob montáže
Montáž do racku
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
7,28" D x 2,89" Š x 1,53" V (184,9mm x 73,4mm x 38,9mm)
Napětí - výstup 1
12V
Schvalovací agentura
CCC, CE, cULus, GS
Napětí - výstup 2
12V
Standardní číslo
60950-1; 62368-1
Proud - výstup 1
80.5 A