FSP080-P24-A12
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP080-P24-A12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP080-P24-A12
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Účinnost
88%
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Balení
Krabice
Vlastnosti
Univerzální vstup
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na šasi
Typ
Otevřená konstrukce
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,18" V (101,6mm x 50,8mm x 30,0mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CB, CE, cCSAus, FCC, UL, VCCI
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Standardní číslo
60950-1; 62368-1
Napětí - výstup 1
12V
Minimální požadované zatížení
Ano
Proud - výstup 1
6.67 A