FSP065-DHCM1
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP065-DHCM1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP065-DHCM1
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 65 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Výkon (W)
65 W
Výrobce
FSP Technology Inc.
Příkon naprázdno
210mW
Řada
Polarizace
Kladný střed
Aplikace
Zdravotnictví
Účinnost
87%
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C8
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
5,08" D x 2,01" Š x 1,22" V (129,0mm x 51,0mm x 30,9mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV
Proud - výstup (max)
5,42A