FSP060M-DAA3
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP060M-DAA3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP060M-DAA3
Popis
AC DC, 24V, 60W MEDICAL ADAPTER,
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24V 60 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
210mW
Výrobce
FSP Technology Inc.
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Účinnost
Úroveň VI
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka R/A, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
5,08" D x 2,31" Š x 1,24" V (129,1mm x 58,6mm x 31,5mm)
Napětí - výstup
24V
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV
Proud - výstup (max)
2,5A
Standardní číslo
60601-1; 62368-1
Výkon (W)
60 W