FSP030M-DHA
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP030M-DHA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP030M-DHA
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 30 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
100mW (max.)
Výrobce
FSP Technology Inc.
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
Zdravotnictví
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,5mm
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,33" D x 1,97" Š x 1,26" V (110,0mm x 50,0mm x 32,0mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Proud - výstup (max)
2,5A
Standardní číslo
Výkon (W)
30 W