FKFSREIHM0.032768-T3
Číslo produktu DigiKey
631-FKFSREIHM0.032768-T3TR-ND - Páska a cívka (TR)
631-FKFSREIHM0.032768-T3CT-ND - Řezaná páska (CT)
631-FKFSREIHM0.032768-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FKFSREIHM0.032768-T3
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±20ppm Krystal 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, 5,50mm rozteč
Kategorie
Zátěžná kapacita
12,5pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50 kOhms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Pouzdro
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,343" D x 0,146" Š (8,70mm x 3,70mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,098" (2,50mm)