FC4SDCBMM12.0-T1
Číslo produktu DigiKey
631-FC4SDCBMM12.0-T1TR-ND - Páska a cívka (TR)
631-FC4SDCBMM12.0-T1CT-ND - Řezaná páska (CT)
631-FC4SDCBMM12.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FC4SDCBMM12.0-T1
Popis
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 MHz ±30ppm Krystal 20pF 60 Ohms HC-49/US
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
12 MHz
Velikost / rozměry
0,461" D x 0,197" Š (11,70mm x 5,00mm)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm