FC1BAEBEI16.0-T1 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Suntsu Electronics, Inc.
Skladem : 1 000
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Suntsu Electronics, Inc.
Skladem : 1 000
Katalogový list
16 MHz ±20ppm Krystal 10pF 200 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
FC1BAEBEI16.0-T1
Číslo produktu DigiKey
631-FC1BAEBEI16.0-T1TR-ND - Páska a cívka (TR)
631-FC1BAEBEI16.0-T1CT-ND - Řezaná páska (CT)
631-FC1BAEBEI16.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FC1BAEBEI16.0-T1
Popis
CRYSTAL 16.000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
200 Ohms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
16 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2x1,6)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)
Zátěžná kapacita
10pF