E70RA-I-MW1530-CA
Číslo produktu DigiKey
2632-E70RA-I-MW1530-CA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
E70RA-I-MW1530-CA
Popis
7.0" MIPI DSI SUNLIGHT READABLE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný MIPI 7" (177,80mm) 1024 x 600
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
7" (177,80mm)
Výrobce
Focus LCDs
Sledovací plocha
155,08mm Š x 86,92mm V