SPC5633MF2MLQ80
Číslo produktu DigiKey
SPC5633MF2MLQ80-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SPC5633MF2MLQ80
Popis
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
e200z3 MPC56xx Qorivva IO mikrokontroléru 32 bitů 80MHz 1MB (1M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
64K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4,5V ~ 5,25V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 32x12b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
e200z3
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Velikost jádra
32 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
80MHz