ROA170163/B
Číslo produktu DigiKey
2166-ROA170163/B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ROA170163/B
Popis
EVAL BOARD FOR PMU8318
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PMU8318 - DC/DC, Zvýšit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
6A
Výrobce
Flex Power Modules
Napětí - vstup
4,5V ~ 17V
Balení
Krabice
Topologie regulátoru
Zesílení
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
350kHz
Hlavní účel
DC/DC, Zvýšit
Obsah
Deska (desky)
Výstupy a jejich typ
1 neizolovaný výstup
Použitý IO/součást
PMU8318
Výstupní výkon
33W
Základní číslo produktu
Napětí - výstup
0,6V, 5,5V