ROA170163/4
Číslo produktu DigiKey
2166-ROA170163/4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ROA170163/4
Popis
EVAL BOARD FOR PMU8418
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PMU8418 - DC/DC převodník 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Napětí - výstup
0,6V ~ 5,5V
Výrobce
Flex Power Modules
Proud - výstup
8A
Balení
Krabice
Napětí - vstup
4,5V ~ 17V
Stav součásti
Aktivní
Obsah
Deska (desky)
Hlavní účel
DC/DC převodník
Použitý IO/součást
PMU8418
Výstupy a jejich typ
1 neizolovaný výstup
Základní číslo produktu
Výstupní výkon
44W