BMR4732001/001
Číslo produktu DigiKey
2166-BMR4732001/001-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BMR4732001/001
Popis
6-15VIN; 0.6-5VOUT; 40A; NON-ISO
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL, digitální DC/DC převodník 1 Výstup 0,6 ~ 5V 40A 6V - 15V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BMR4732001/001 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
40A
Mfr
Výkon (W)
200 W
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Nosič
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PMBus™, dálkové zap/vyp, pohotovostní výstup
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Neizolovaný modul PoL, digitální
Účinnost
94,7%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
6V
Pouzdro
Modul 19-SIP
Napětí - vstup (max)
15V
Velikost / rozměry
1,04" D x 0,35" Š x 0,61" V (26,3mm x 8,8mm x 15,6mm)