FMCA100075-36
Číslo produktu DigiKey
5328-FMCA100075-36-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FMCA100075-36
Popis
RA MMCX PLUG TO SMA MALE CABLE R
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Sestava koaxiálního kabelu SMA/MMCX RG-188 36,00" (914,40mm)
Kategorie
Typ montáže 2. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Výrobce
Fairview Microwave
Délka
36,00" (914,40mm)
Balení
Hromadné balení
Typ kabelu
RG-188
Stav součásti
Aktivní
Impedance kabelu
50 Ohms
Provedení
SMA/MMCX
Impedance konektoru
50 Ohms
1. konektor
Zástrčka MMCX, pravý úhel
Celková impedance
50 Ohms
Pohlaví 1. kontaktu
Samec
Kmitočet - max
3 GHz
Typ montáže 1. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Barva
Bílá
2. konektor
Zástrčka SMA
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C