2518121217Y6
Číslo produktu DigiKey
1934-1463-2-ND - Páska a cívka (TR)
1934-1463-1-ND - Řezaná páska (CT)
1934-1463-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2518121217Y6
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 1812 (4532 metrický) 6A 20mOhm
Modely EDA/CAD
2518121217Y6 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
6A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
20mOhm
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
1812 (4532 metrický)
Výška (max)
0,067" (1,70mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)