2512066017Y1
Číslo produktu DigiKey
1934-1489-2-ND - Páska a cívka (TR)
1934-1489-1-ND - Řezaná páska (CT)
1934-1489-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2512066017Y1
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 1206 (3216 metrický) 1A 200mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
2512066017Y1 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1A
Výrobce
Fair-Rite Products Corp.
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
200mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Typ filtru
Vedení signálu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,051" (1,30mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)